Steam yaz indirimleri ne zamann başlamış olacak? Steam yaz indirimleri başlama zamanı Steam Yaz indirimi 25 Haziran’da başlayacak ve 9 Temmuz’da sona erecek.

Günümüzün dijitalleşen dünyasında en büyük oyun platformu olarak malum Steam’in yaz indirimleri oyun severler tarafınca sıkıca takip ediliyor. Oyun tutkunları her dönem büyük indirimler olan Steam’in bu seneki yaz indirimlerinin ne süre başlayacağını merak ediyorlar. Mevzuyla ilgili resmi tarih ise açıklandı. İşte Steam yaz indirimleri başlama zamanı

Dünyada ve Türkiye’de en oldukça kullanılan oyun platformu olarak malum Steam’in yaz indirimleri oyun severler tarafınca büyük bir coşku içinde umut ediliyor. Her yaz dönemine girişte büyük indirimler yaparak insanların oynamak istediği oyunlara büyük indirim meydana getiren Steam’in bu yıl indirimlere ne süre başlamış olacağı oyun severler tarafınca merak ediliyor. Mevzuyla ilgili izahat ise geldi. Steam Database Twitter hesabından meydana getirilen izahat doğrultusunda yaz indirimleri zamanı belli oldu. İşte Steam yaz indirimleri başlama zamanı

STEAM YAZ İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? STEAM YAZ İNDİRMLERİ BAŞLAMA TARİHİ

2019 kış indirimleri aralık ayında başlamış, ocak ayının ilk haftasına kadar devam etmişti. Şimdi ise sıra yaz indirimlerinde. Peki, Steam yaz indirimleri ne süre başlamış olacak?

Steam Database Twitter hesabından meydana getirilen izahat, Steam Çin ve başka kaynaklar tarafınca tarih onaylandı. Buna nazaran; indirimler Çin’de 26 Haziran’da, İngiltere’de 25 Haziran’da başlamış olacak. Öteki ülkelerde de yakın tarihlerde başlaması umut ediliyor.

steam yaz indirimi

steam yaz indirimi

Steam’ın geleneksel yaz indirimleri başlangıç tarihi belli oldu. Steam yaz indirimlerine ilişkin Twitter’da yer alan haberlere göre kısa bir süre sonra yaz indirimi başlayacak. Kampanyanın 2 hafta sürmesi bekleniyor.